arالعربية frFrançais

12/27/1984:  Born in Rome, Italy

08.11.2013:  Ordained Deacon at the Redemptoris Mater Seminary in Galilee

14.06.2014:  Ordained Priest by Patriarch Fouad Twal at the Redemptoris Mater Seminary

08/2014: Vicar,  Visitation Parish in Zababdeh

10/2016:  Administrator, St. Anthony Parish in Rameh

15/08/2017

Contact information:

Designed and Powered by YH Design Studios - www.yh-designstudios.com © 2017 All Rights Reserved
X